• mail

S čím k Vám přicházíme?

Jsme malé hospodářství, které navázalo na rodinnou tradici našich prarodičů. Rozhodli jsme se pokračovat, protože máme naší práci opravdu rádi a radost z ní chceme předávat dál. Jestliže jste typy lidí, kteří preferují zdraví a welfare zvířat, přirozené podmínky jejich vývoje, domácí krmení a tím špičkovou kvalitu, čtěte dál :o)


Hospodaříme na 14 hektarech luk a 22 hektarech orné půdy. Zaměřujeme se na pěstování obilovin a vojtěšky. Veškerou rostlinou produkci využíváme na krmení našich zvířat tak, abychom věděli, že krmení, které našemu skotu podáváme, je 100% kvality a bez úprav nevhodnými látkami. Používáme volná ustájení na slámě a pastevní odchov. V kotcích jsou zvířata maximálně po 4 kusech, což jim zajišťuje dostatek pohybu, čistotu a život bez stresu. Telata vyrůstají po dobu minimálně 3 - 4 měsíců pod krávou, kde mají zabezpečené dostatečné množství mléka a přirozený fyziologický vývoj. Zároveň odchov pod krávou zajišťuje, že mladá zvířata nevyrůstají na potravinových doplňcích, jak je tomu jinde nutností. Bezesporu to svědčí i psychické pohodě zvířat, jak matky, která není stresována časným odstavem telete, tak mladým zvířatům, které žijí ve skupině a nejsou zavřena jednotlivě v telecích boudičkách.Co si u nás budete moct koupit?


V první řadě vyzrálé hovězí maso prvotřídní kvality. Připravujeme pro vás balíčky o hmotnosti 10 kg, 5 kg bez kostí na vývar a specíální až 6 týdnů vyzrálá steaková masa ve vakuu. V balíku najdete různé druhy hovězího masa tak, abychom vám zajistili možnost různorodé kuchyňské úpravy. Základem je přední maso a zadní maso, které vám balíčkujeme a označujeme, abyste přesně věděli, co si připravujete. V balíku dále naleznete hovězí žebra vhodná na pečení, grilování a morkové kosti na pořádný vývar. V balíku zpravidla najdete i části zvířete jako je kližka, pupek, podplečí a další. Rádi vám vyjdeme vstříc i pří zájmu o hovězí droby!Ekologická louka u Libišan

Co pro vás chystáme dále?

Jelikož vnímáme, že si přejete nakoupit celou škálu opravdu poctivých farmářských výrobků, otvíráme pro vás na Našem hospodářství obchůdek s celou řadou dobrot z našich partnerských farem. Najdete u nás různé druhy masa pouze z malých chovů, mléčné výrobky z rodinné farmy, vajíčka, med, zeleninu... :o) A mohli bychom pokračovat. Všakl se přijeďte brzy podívat!


Podává se snídaně :o)

49 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Milí zákazníci, vyrážíme si na 14 dní odpočinout, proto bude náš obchůdek zavřený. Snažili jsme se, abychom alespoň na pár dní otevřeli, proto 7., 9., a 14.9. tam najdete naší Vendy 😉 Děkujeme!

Prosím, omluvte zavření našeho obchůdku. Z důvodu žní musí být bohužel tento čtvrtek 4. a zítra 5. 8. zavřeno. Děkujeme moc za pochopení!

Omlouváme se, budeme se na vás opět těšit od úterý 19.7. Děkujeme za pochopení.