• mail

Vepřové maso ;o)

Milí zákazníci,

tentokrát máme změnu, čuníky Jako vždy budeme chystat 10 kg balíčky Rozvážet je budeme v úterý 5. 4.

V balení najdete mix různých druhů tak, jak jste zvyklí... Tedy kotletu, plecko, kýtu, krkovici či oblíbený bůček a malý balíček kostí.

Díky tomu, že na našem statku začínáme i s drobnou výrobou, paždíky, laloky a hlavy v balíčku už nenajdete... Budou se nám hodit do našich paštik Vše za 1650 Kč.

Co musíme zmínit a trápí nás to, jsou ceny pohonných hmot. Díky tomu, že zatím krmíme z loňských zásob, maso nemusíme opět zdražovat. Navýšení cen za obalové materiály, porážku a dopravu na jatky a z jatek do ceny zvládneme rozpustit. Musíme však zakomponovat do našich cen dopravu, kterou jsme zatím v rámci rozvozu neúčtovali. Nově to máme v plánu následovně. U objednávky do 1000 Kč bude "rozvozné" 149 Kč, při nákupu 1000 - 2000 Kč 99 Kč a při objednávce nad 2000 Kč budeme dál rozvážet zdarma. Moc děkujeme za pochopení!


Objednávky prosíme na email: mail@nasehospodarstvi.cz, nezapomeňte prosím uvést:

Jméno: Telefon: Počet balíčků: Kam maso povezeme / osobní vyzvednutí:

Předem moc děkujeme58 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Milí zákazníci, vyrážíme si na 14 dní odpočinout, proto bude náš obchůdek zavřený. Snažili jsme se, abychom alespoň na pár dní otevřeli, proto 7., 9., a 14.9. tam najdete naší Vendy 😉 Děkujeme!

Prosím, omluvte zavření našeho obchůdku. Z důvodu žní musí být bohužel tento čtvrtek 4. a zítra 5. 8. zavřeno. Děkujeme moc za pochopení!

Omlouváme se, budeme se na vás opět těšit od úterý 19.7. Děkujeme za pochopení.