top of page
  • mail

Vepřové maso ;o)

Milí zákazníci,

tentokrát máme změnu, čuníky Jako vždy budeme chystat 10 kg balíčky Rozvážet je budeme v úterý 5. 4.

V balení najdete mix různých druhů tak, jak jste zvyklí... Tedy kotletu, plecko, kýtu, krkovici či oblíbený bůček a malý balíček kostí.

Díky tomu, že na našem statku začínáme i s drobnou výrobou, paždíky, laloky a hlavy v balíčku už nenajdete... Budou se nám hodit do našich paštik Vše za 1650 Kč.

Co musíme zmínit a trápí nás to, jsou ceny pohonných hmot. Díky tomu, že zatím krmíme z loňských zásob, maso nemusíme opět zdražovat. Navýšení cen za obalové materiály, porážku a dopravu na jatky a z jatek do ceny zvládneme rozpustit. Musíme však zakomponovat do našich cen dopravu, kterou jsme zatím v rámci rozvozu neúčtovali. Nově to máme v plánu následovně. U objednávky do 1000 Kč bude "rozvozné" 149 Kč, při nákupu 1000 - 2000 Kč 99 Kč a při objednávce nad 2000 Kč budeme dál rozvážet zdarma. Moc děkujeme za pochopení!


Objednávky prosíme na email: mail@nasehospodarstvi.cz, nezapomeňte prosím uvést:

Jméno: Telefon: Počet balíčků: Kam maso povezeme / osobní vyzvednutí:

Předem moc děkujeme67 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vepřové maso

Všechny srdečně zdravíme z našeho statku, po dlouhé době máme opět vepřové, které děláme dohromady s kamarádem Kájou Skutilem z Pilníkova. Maso bude opět v sáčku po cca 1 - 1,5 kg velkých kusech. Bude

bottom of page