• mail

Kuřata a vyzrálé hovězí ;o)


Pro objednávky můžete využít standardně náš web, ale lepší budete mít objednat odpovědí na email: mail@nasehospodarstvi.cz, jelikož kuřata ve standardní webové nabídce chybí. Stačí do emailu napsat: Jméno: Adresa (či osobní vyzvednutí u nás v obchůdku): Počet kuřat: Počet balíčků hovězího a jaký (tj. 10 kg či 5 kg a zda jen balený, či vakuovaný): Telefonní kontakt: No a teď,pro přehlednost, pár důležitých informací v bodech: 1) Kuřata, cena za kg 179 Kč, váha cca 2-3 kg na kuře 2) Ceny hovězího vypisovat pro přehlednost nebudu, najdete na našem webu, jsou zatím pořád stejné...: https://www.nasehospodarstvi.cz/online-ordering 3) Pokud si objednáte obojí, tj. kuřata i hovězí, dovezeme vám vše společně 20.10. po předchozí domluvě 4) Cena "rozvozného" se nemění, objednávky do 1000 Kč - 149,-; 1000 Kč až 2000 Kč - 99,-; nad 2000 Kč je "rozvozné" již v ceně objednávky... 5) Kdyby vám chyběla nějaká informace, prosím, pište ;o) Odpovídat a potvrzovat objednávky budeme v neděli 16.10., tj ihned po našem příjezdu :o) Mějte se moc dobře! Jsme moc rádi, že nás i v této složitější době dál podporujete svými nákupy! Jakub E.

47 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Milí zákazníci, vyrážíme si na 14 dní odpočinout, proto bude náš obchůdek zavřený. Snažili jsme se, abychom alespoň na pár dní otevřeli, proto 7., 9., a 14.9. tam najdete naší Vendy 😉 Děkujeme!

Prosím, omluvte zavření našeho obchůdku. Z důvodu žní musí být bohužel tento čtvrtek 4. a zítra 5. 8. zavřeno. Děkujeme moc za pochopení!

Omlouváme se, budeme se na vás opět těšit od úterý 19.7. Děkujeme za pochopení.