• mail

Kuřata a naše hovězí

Naši milí zákazníci,


po pauze jsme tu opět s rozvozem oblíbených kuřat z Gručovic od pana Tichého a pastevně odchovaných jalovic :-)

Jako vždy budou kuřata vážit cca 2 - 2,5 kg (cena 139 Kč/kg) a chystáme se je společně s hovězím rozvážet tak, abychom se vám přiblížili jak jen to zvládneme :-)

Zároveň, moc prosím, pokud byste rádi například jen jedno kuře na vyzkoušení, zastavte se pro něj osobně. Není bohužel v našich kapacitních možnostech rozvážet i takhle malé objednávky - Připomínám, že rozvážíme Hradec Králové, Pardubice a Prahu.. Snad pochopíte :-) Objednávky v hodnotě nad 1150 Kč opravdu rádi dovezeme (přál bych si mít víc času a energie :-) ). Objednávky na hovězí a kuřata prosím zasílejte přes formulář zde: (objednat) https://www.nasehospodarstvi.cz/nabidka-produktu nebo na email: mail@nasehospodarstvi.cz. Předem děkujeme, jako vždy se budu snažit vaší objednávku potvrdit co nejrychleji to půjde... Hezké dny, těším se na setkání!153 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Všechny z Osic srdečně zdravíme! Jelikož máme zaseto, rozhodli jsme se pár dní odpočívat. Náš obchůdek bude tedy ČT, PÁ a NEDĚLI zavřený (21. - 24.4.) Předem moc děkujeme za pochopení :-)