• mail

Kuřata a naše hovězí

Naši milí zákazníci,


po pauze jsme tu opět s rozvozem oblíbených kuřat z Gručovic od pana Tichého a pastevně odchovaných jalovic :-)

Jako vždy budou kuřata vážit cca 2 - 2,5 kg (cena 139 Kč/kg) a chystáme se je společně s hovězím rozvážet tak, abychom se vám přiblížili jak jen to zvládneme :-)

Zároveň, moc prosím, pokud byste rádi například jen jedno kuře na vyzkoušení, zastavte se pro něj osobně. Není bohužel v našich kapacitních možnostech rozvážet i takhle malé objednávky - Připomínám, že rozvážíme Hradec Králové, Pardubice a Prahu.. Snad pochopíte :-) Objednávky v hodnotě nad 1150 Kč opravdu rádi dovezeme (přál bych si mít víc času a energie :-) ). Objednávky na hovězí a kuřata prosím zasílejte přes formulář zde: (objednat) https://www.nasehospodarstvi.cz/nabidka-produktu nebo na email: mail@nasehospodarstvi.cz. Předem děkujeme, jako vždy se budu snažit vaší objednávku potvrdit co nejrychleji to půjde... Hezké dny, těším se na setkání!154 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Milí zákazníci, vyrážíme si na 14 dní odpočinout, proto bude náš obchůdek zavřený. Snažili jsme se, abychom alespoň na pár dní otevřeli, proto 7., 9., a 14.9. tam najdete naší Vendy 😉 Děkujeme!

Prosím, omluvte zavření našeho obchůdku. Z důvodu žní musí být bohužel tento čtvrtek 4. a zítra 5. 8. zavřeno. Děkujeme moc za pochopení!

Omlouváme se, budeme se na vás opět těšit od úterý 19.7. Děkujeme za pochopení.