• mail

Balíčky z čuníků

Milí zákazníci, dlouho vám již slibujeme balíčky vepřového, abychom vyhověli vaší poptávce. Konečně vše klaplo a jsme nachystaní :-) Nejsme řeznictví, proto se nebude jednat o pravidelnou aktivitu, ale spíše nárazovou akci. Pokud máte tedy zálusk na kvalitní vepřové, neotálejte. Jak mnozí víte, my na chov prasat nemáme již kapacitu, nicméně náš dobrý kamarád Ing. Karel Skutil ml. na své farmě v Pilníkově ano. Proto již nějaký čas spřádáme plány, jak pro vás očekávané vepřové nachystat tak, abyste byli spokojení. Karel se svým otcem hospodaří již od revoluce, a stejně jako u nás, je pro ně hlavní oblastí chov skotu. Jejich farma je však zaměřena na mléčnou produkci. Prasata chovají okrajově, zejména pro svou potřebu, teď tedy i pro nás :-) Další oblastí, která by vás mohla zajímat je jejich rodinný penzion. Více na

www.penzionuskutilu.cz. Prasata jsou na farmě krmena šrotem a mlékem z jejich produkce. Plemeno je pro náš kraj tradiční, Česká landrase. "Čuníky" odvezeme na jatka, kde je porazí a veterinárně vyšetří. Naší dodávkou s chlazením si pro ně přijedeme, u nás je na den až dva "odvisíme" a v bourárně je pro vás naporcujeme. Jak jste zvyklí, následně přivezeme až domů. No a jak bude balíček vepřového vypadat? Podobně jako balíčky hovězího. Naleznete v něm namíchané různé druhy vepřového, maso s kostí, kosti a jako vždy něco na mletí. Balíček má 10 kg, jeho cena je 1350 Kč. Termín zatím nemáme přesný, rádi bychom balíčky rozvezli do konce dubna. Všechny, co objednají včas zkontaktujeme a na předání se domluvíme. Snad vás tímto potěšíme :-)

93 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Milí zákazníci, vyrážíme si na 14 dní odpočinout, proto bude náš obchůdek zavřený. Snažili jsme se, abychom alespoň na pár dní otevřeli, proto 7., 9., a 14.9. tam najdete naší Vendy 😉 Děkujeme!

Prosím, omluvte zavření našeho obchůdku. Z důvodu žní musí být bohužel tento čtvrtek 4. a zítra 5. 8. zavřeno. Děkujeme moc za pochopení!

Omlouváme se, budeme se na vás opět těšit od úterý 19.7. Děkujeme za pochopení.